KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693814
nr 1369 3814
Oidentifierad konstnär. Landskap, ej signerad. Olja på pannå, 25x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:54:09
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)